VILLA LAMA 1

VILLA LAMA 1

  • Sallon me Kuzhinë
  • 2x Dhoma Gjumi 
  • 1x Banjo

VILLA LAMA 1

Villa Lama 1 është një rezidencë private e bukur dhe e mrekullueshme e vendosur në një ambient të qetë dhe natyror. Kjo vilë përbën një destinacion të shkëlqyer për ata që dëshirojnë të pushojnë larg zhurmave të qytetit dhe të shijojnë një kohë të qetë dhe relaksuese larg stresit të përditshëm.

Në përgjithësi, Villa Lama 1 është një vend i mrekullueshëm për të jetuar ose për të kaluar një pushim të rehatshëm. Ajo kombinon stilin e arkitekturës moderne me natyrën e bukur, duke krijuar një ambient të veçantë dhe të frymëzueshëm. Nëse dëshironi të shijoni një përvojë të mrekullueshme në një vilë private, Villa Lama 1 mund të jetë zgjedhja e duhur për ju.

0

M2

0 0

SALLON & KUZHINË

0 0

DHOMA GJUMI

0 0

BANJO